Poznaj nas blizej

Skontaktuj się
z nami

Zastanawiasz się nad zakupem nowego samochodu? Interesuje Cię określona marka lub segment? Napisz do nas lub zadzwoń. Nasz dział sprzedaży odpowie na wszystkie pytania związane ze sprzedażą samochodów w Polsce i zagranicą.

Potokowa 2 , 80-283 Gdańsk
Wyszukaj

Przed zakupem samochodu warto sprawdzić co dzieje się na rynku i określić swoje oczekiwania względem samochodu i jego przeznaczenia.

Porównaj

Kolejnym krokiem powinno być porównanie tych samych segmentów, specyfikacji oraz przedziałów cenowych w różnych markach.

Skontaktuj się

Na podstawie dwóch poprzednich kroków nasz dział sprzedaży przygotuje i wynegocjuje najlepsze i spersonalizowane oferty.

KONTAKT BEZPOŚREDNI
Grzegorz Nersisyan
Kierownik Dzialu Sprzedaży

Skontaktuj się z nami

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez DD Solutions Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Sopocie zgodnie z Polityką Prywatności DD Solutions Sp. z o. o. Sp. k. Oświadczam, że podaję dane osobowe dobrowolnie i że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności DD Solutions Sp. z o. o. Sp. k., w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, ich zmiany oraz usunięcia.
*Wyrażam zgodę na otrzymywanie od DD Solutions Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Sopocie informacji handlowych drogą elektroniczną w rozumieniu art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną i zgodnie z Polityką Prywatności DD Solutions Sp. z o. o. Sp. k. Zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

Sob. Zamknięte

Niedz. Zamknięte