SKONFIGURUJ SWÓJ SAMOCHÓD

Sprzedaż samochodów w Polsce i zagranicę

Nasza oferta

Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów w Polsce i zagranicą. Wyszukujemy samochody, które spełniają oczekiwania Klienta i są atrakcyjne cenowo. Negocjacja ceny samochodu to nasza mocna strona.Nasz dział sprzedaży porównuje ceny i negocjuje je w imieniu Klienta. Realizujemy zamówienia na pojedyncze modele, ale także na całe floty samochodowe. W naszej ofercie posiadamy następujące marki samochodów: SKODA, MAZDA, TOYOTA, FORD, OPEL, MERCEDES, BMW, LEXUS, AUDI, PEUGEOT, VOLKSWAGEN, KIA, HYUNDAI, RENAULT, SEAT.

SAMOCHÓD DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB

SimplyCar to nowoczesny broker samochodowy. Jesteśmy doświadczonym i zaufanym partnerem największych globalnych marek samochodów. Wyróżnia nas szybkość działania, logistyka oraz zdolności negocjacji cen samochodów.

Wyszukaj

Przed zakupem samochodu warto sprawdzić co dzieje się na rynku i określić swoje oczekiwania względem samochodu i jego przeznaczenia.

Porównaj

Kolejnym krokiem powinno być porównanie tych samych segmentów, specyfikacji oraz przedziałów cenowych w różnych markach.

Skontaktuj się

Na podstawie dwóch poprzednich kroków nasz dział sprzedaży przygotuje, wynegocjuje najlepsze ceny samochodu i spersonalizowane oferty.

SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

Sprzedaż zagraniczna

Dostarczamy samochody w określonych specyfikacjach na specjalne zamówienie Klienta. Realizujemy i obsługujemy zamówienia pojedyncze oraz zamówienia hurtowe. Zajmujemy się formalnościami i transportem.

SAMOCHODY NOWE

Sprzedaż samochodów
w Polsce

Dzięki współpracy z wieloma markami naraz jesteśmy w stanie dostarczyć samochód, który jest zgodny z oczekiwaniami Klienta, a jego cena może być niższa nawet o 30%. Zajmujemy się formalnościami i finansowaniem.

Skontaktuj się z nami

    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez DD Solutions Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Sopocie zgodnie z Polityką Prywatności DD Solutions Sp. z o. o. Sp. k. Oświadczam, że podaję dane osobowe dobrowolnie i że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności DD Solutions Sp. z o. o. Sp. k., w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, ich zmiany oraz usunięcia.

    *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od DD Solutions Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Sopocie informacji handlowych drogą elektroniczną w rozumieniu art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną i zgodnie z Polityką Prywatności DD Solutions Sp. z o. o. Sp. k. Zgoda może być odwołana w każdym czasie.

    Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

    Sob. Zamknięte

    Niedz. Zamknięte